Замовити розрахунок чи монтаж можна за тел: 0689118810 0689118813  або заповнивши форму

  Ваше ім'я

   

   

  Чому проектування і монтаж систем вентиляції  довіряють нам?

  images

  Замовники, що працюють з нами, знають і цінують наші об’єктивні переваги:

  • Ми виконуємо точні попередні розрахунки і розробляємо проекти, по яких монтаж систем вентиляції чітко відповідає галузевим нормам;
  • Нами застосовується вентиляційне обладнання тільки кращих європейських виробників, що добре зарекомендувало себе в українських умовах;
  • Монтаж системи вентиляції  виконують висококваліфіковані фахівці, які відмінно знають всі тонкощі своєї роботи.
  • Кошторис на обладнання та роботи складається з урахуванням вашого бюджету: ми прагнемо до того, щоб вентиляції котеджу була не тільки ефективною, а й економічною. Якщо можливо на початковому етапі монтажу системи вентиляції додатково інвестувати в систему рекуперації, в майбутньому це значно (до 30%) скоротить витрати на підігрів повітря в зимовий час, а в літній заощадить електроенергію на кондиціонування.
  • Ми завжди несемо відповідальність за кінцевий результат і даємо гарантію на свою роботу.

  Переваги сучасних систем вентиляції

  Попит на проектування та монтаж систем вентиляції в Тернополі та Тернопільській області постійно зростає. Це стосується як адміністративних будівель і промислових об’єктів, так і заміських будинків і міських квартир. Така ситуація цілком зрозуміла: сучасні системи вентиляції дають можливості, про які раніше можна було тільки мріяти.

  • Влітку прохолодно, взимку тепло.

  Новітнє вентиляційне обладнання не тільки забезпечує приплив свіжого повітря, але і дозволяє регулювати його температуру і вологість. Регулювати настройки можна самостійно як з пульта управління, так і через мобільний телефон. Сучасні системи вентиляції цілком можуть підмінити кондиціонер, за умови непотрапляння прямих сонячних променів в кімнати через вікна.

  • Протягам і пилу – тверде ні!

  Професійно спроектоване і змонтоване вентиляційне обладнання виключає можливість виникнення протягів в приміщенні. Повітря, що надходить у вентиляційну установку з вулиці, проходить через спеціальний фільтр, що затримує навіть найдрібніші частинки пилу і бруду.

  • «Правильна» вологість.

  Сучасні системи вентиляції обов’язково оснащуються функцією регулювання вологості. «Правильний» рівень вологості важливий як для вашого комфорту, так і для того, щоб оздоблювальні матеріали та меблі знаходилися в ідеальному стані і не потребували ремонту.

  Монтаж систем вентиляціі

  дизайн-однокомнатной-квартиры-японском-стиле-300x200

  Сучасне вентиляційне обладнання дає можливість регулювати налаштування температурного режиму самостійно. Системи вентиляції котеджу, заміського будинку або офісу – це комплекс сучасних пристроїв, встановлення яких забезпечує не тільки приплив свіжого повітря, але і настройку його температури. Таким чином, установка вентиляційного обладнання, оснащеного цією функцією, цілком може замінити використання кондиціонера.

  Монтаж систем вентиляції котеджів і офісів дозволяє виключити виникнення протягів. У той час, як відкрите вікно – це завжди ризик для Вас і Ваших близьких захворіти застудним або важчими захворюваннями, пов’язаними з протягами. Проектування і монтаж вентиляційного обладнання виключають наявність протягів в приміщенні;

  Сучасна вентиляція котеджу або офісу оснащена функціями з регулювання рівня вологості в приміщенні. Вентиляційне обладнання, монтаж якого проводиться в Тернополі, виготовлено за сучасними технологіями, тому легко вирішує таке завдання, як установка необхідного рівня вологості в приміщенні, з чим звичайне провітрювання впоратися не може;

  Монтаж системи вентиляції дозволить встановити максимально комфортну для Вас температуру і вологість в будь-якому приміщенні.

  Замовте проектування і монтаж систем вентиляції в Тернополі :

  Зателефонуйте: +38 067 928 97 11 0689118810 0689118813