Водопостачання для квартир та приватних будинків м.Тернополя та Тернопільської області.
Найважливішою умовою для існування людини звичайно ж є вода. Затвердження незаперечне і однозначне. Вода необхідна всім і кожному, а для Вас це питання першорядної важливості. Адже Ви не уявляєте заміського життя без побутових потреб, поливу, заповнення басейну або комплексного водопостачання.
Комфорт немислимий без води. А скільки її реально потрібно людині? Для того щоб вижити – всього 2-3 літри на день. Якщо готувати гарячу їжу, то – 5 – 10 л на день. Прання, миття посуду, щоденне умивання вимагають ще 15 – 20 літрів води в день. Баня, вимагає додатково 25-30 літрів води. Виходить 50-60 літрів води в день на людину. Це середня норма витрати води у нашій країні наприкінці XIX століття, в той час вже почали вести облік водоспоживання.
Водоспоживання на одну людину в наш час тепер в Тернополі складає приблизно від 160 до 300 літрів на добу. Водопостачання заміського будинку поблизу Тернополя необхідно як повітря. Але, якщо водопостачання квартир Тернополя- це благо, яке надається нам державою, то водопостачання заміського будинку – особиста ініціатива його власника. Забезпечення житла водою – ось одна з перших завдань, яке доведеться вирішувати власнику заміського будинку.
Так, що собою представляє система водопостачання? Давайте розберемося.
Водопостачання – сукупність заходів щодо забезпечення водою різних споживачів. Разом з технічним прогресом виникають проблеми як цю воду добути, зробити безпечною та корисною і яким чином підвести цю воду в будинок.
Водопостачання – це технологічний процес, що забезпечує забір, підготовку, нагрів, розподіл, транспортування і передачу споживачам води. Інженерні споруди, які здійснюють завдання водопостачання, називаються системою водопостачання або водопроводом.
Фільтрація є наступним (після коагуляції та відстоювання) технічним прийомом звільнення води від завислих речовин, не затриманих на попередніх етапах обробки (переважно це тонкодисперсна суспензія мінеральних сполук). Сутність фільтрації полягає в тому, що воду пропускають через дрібнопористий матеріал, найчастіше – через пісок з певним розміром частинок. Фільтруючи, вода залишає на поверхні і в глибині фільтрів зважені речовини.
Фільтри класифікують з урахуванням різних характеристик: залежно від гідравлічних умов роботи – відкриті (ненапірні) і напірні; по виду фільтруючої основи – сітчасті (мікрофільтри, мікросіта), каркасні, або намивні(Діатомітові), зернисті (піщані, антрацитові і т. п.); за величиною фільтруючого матеріалу – дрібнозернисті (02-04 мм), середовищ-незерністие (04-08 мм), грубозернисті (0 ,8-15 мм), і за швидкістю фільтрування – повільні (01-02 м/ч) і швидкі (5-12 м/ч); у напрямку фільтруючого потоку -одно-і двопоточні, і за кількістю фільтруючих шарів – одно-, двох-, трьох-, багатошарові. Спеціалісти «Газда-сервіс» запропонують мешканцям м. Тернополя та області сучасні системи фільтрації та очищення води, їх монтаж та подальше обслуговування . Нададуть безкоштовні консультації, щодо підбору фільтрів, та розрахунку системи водопостачання.