Опалення Тернопіль

Опалення Тернопіль

Коли мова заходить про комфорт і затишок, відразу уявляєш, як знаходишся в приміщенні з приємним, позитивним оздобленням , гарними і дорогими меблями, де все максимально продумано і відмінно вписано в інтер’єр. Але не багато хто замислюється про одну з найважливіших особливостей кожного будинку – мікроклімат. Саме він дарує нам відчуття комфорту, а всі інші речі лише доповнюють його. На скільки приємно і затишно буде жити людині в шикарній квартирі де занадто холодно, або жарко, або волого, напевно не дуже.

Для кожної людини найсприятливіша таке  середовище, де підтримується оптимальний тепловий баланс без перепадів температур та відсутності протягів, не залежно від пори року та природних умов. Одним з недорогих рішень створення і підтримки мікроклімату приміщення є встановлення системи «Тепла підлога». Ця система буде незамінна для Вас, якщо у Вашій родині є маленькі діти, які весь час грають і повзають по підлозі.

Система «Тепла підлога» має багато переваг перед традиційними системами опалення. Дана система не створює ніяких протягів, які утворюються при використанні традиційних способів опалення, має можливість відрегулювати температуру з точністю до одного градуса, а також включати / відключати «Теплу підлогу» за розкладом, що дуже зручно як в холодну пору року, так і в міжсезоння.

Тепла підлога» розділяється на водяну і електричну. Електрична являє собою розташований на сітці кабель, що нагрівається від електроживлення. Водяний є частиною водяної системи опалення, де теплоносієм виступає вода. Безпосередньо про нього і піде мова.
Система «Тепла підлога» є низькотемпературної системою опалення, яка відрізняється відчутною економічністю, більш високим комфортом і має цінності притаманні тільки їй:

  • Економія за рахунок забезпечення комфорту при більш низькій температурі в порівнянні з радіаторами;
  • «Тепла підлога» не створює, характерного для конверторів та радіаторів, кругового руху повітря;
  •  Економія за рахунок опалення безпосередньо простору в якому перебувала людина, а не порожнечі, яка знаходитися вище. Особливо, це відчутно в приміщеннях з високими стелями;
  • Труби водяної «Теплої підлоги» виконані із зшитого поліетилену або металопластику  вони не корозують, і внутрішній шар таких труб не сприяє накопиченню відкладень, по цьому зберігається діаметр прохідного перетину;
  • Водяна тепла підлога може застосовуватися практично з будь-яким підлоговим покриттям (навіть паркетами) при дотриманні певних правил і автоматизації системи;
  • «Тепла підлога» повністю прихована, що є вигідним для дизайну (покращує зовнішній вигляд і надає свободу для розміщення предметів, меблів, речей і т.д.).Можно довго говорити про переаги системи «Тепла підлога», але всю красу «Теплої підлоги» Ви зможете відчути тоді, коли торкнетеся босою ногою, в своєму будинку, теплої  плитки у ванній кімнаті.

Електричні теплі пілоги:

 Нагрівальний мат Veria Quickmat

Двожильний нагрівальний кабель Veria Flexicable

0