Опалення Тернопіль

Опалення Тернопіль

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email

  Телефон

  Коротко опишіть характер Вашого замовлення

  Газда-сервіс виїде до Вас в любу точку м. Тернополя та тернопільської області зробить заміри приміщення, гідравлічний і тепловий розрахунок, та складе точний кошторис системи опалення. Розрахунок системи опалення в м. Тернополі та тернопільській області БЕЗКОШТОВНИЙ!

  Провести розрахунок системи опалення самостійно без знань ні до чого доброго не призведе, працездатність системи залежить від правильно закладених технічних параметрів будівлі. В систему опалення входить такі матеріали і обладнання як: котел, батареї опалення, труби, насоси, крани.

  Основні помилки, які допускають при розрахунку опалювального устаткування, це неправильний підрахунок потужності. Систему опалення потрібно розраховувати за об’ємом приміщення, а не за площею, так як нам потрібно опалювати все приміщення, а не квадратні метри. Розрахунок системи опалення проводиться за спеціальними формулами, в основу розрахункових даних беруться технічні параметри будівлі:

  • Матеріал і товщина стін
  • Кількість вікон і дверей
  • Поверхові перекриття будівлі
  • Зовнішні та внутрішні стіни
  • Фізичні параметри приміщень (об’єм)

  При допущенні критичних помилок, в основу розрахунків взято розміри площі приміщень (потрібно брати об’єм), в такому випадку система буде працювати неефективно, і коефіцієнт корисної дії буде мінімальний. Наприклад, котел буде працювати безперервно і батареї будуть гарячі, а в приміщенні буде прохолодно (помилковий розрахунок батарей опалення). В таких випадках потрібно провести перерахунок з урахуванням втрачених параметрів.

  Повністю описати всі параметри не представляється можливим, тому що система повинна спочатку розраховуватися, а потім підбирається необхідний матеріал, і навіть найменша помилка в розрахунку діаметра труб призведе до непередбачуваних наслідків. Для таких запобіжників існує спеціальна процедура, працездатність перевіряється за формулою.

  Опалення Тернопіль

  Опалення Тернопіль

  Не важливо, проводиться розрахунок для висотного будинку або одноповерхового, процедура завжди однакова, лише враховується кількість поверхів, площа та матеріал вікон, дверей, товщина стін. Для розрахунків існують спеціальні СНИП та ДСТУ, в яких закладені оптимальні параметри для конкретної території.

  Матеріали і опалювальне обладнання краще вибирати з майстром, який буде проводити монтажні роботи, інакше гроші витратяться на непотрібні речі. При виборі матеріалів потрібно враховувати діаметр труб, потужність котла і батарей опалення, якість матеріалів які себе позитивно зарекомендували.

  На з’єднаннях не бажано економити, так як це слабке місце в системі опалення і при неякісних фасонних частинах можливий витік води. Така економія призведе до непрацездатності всієї опалювальної системи. Так як опалення працює взимку, то це призведе до розмерзання всієї системи, і подальші дії буде проблематично виправити.