Опалення Тернопіль

Опалення Тернопіль

Каналізація – система комунікацій для благо устрою будівель (житлових, громадських і адміністративних), прокладання якої необхідно для дотримання санітарно-гігієнічних умов. В ході проведення комплексу робіт з монтажу каналізації монтується обладнання, інженерні мережі, необхідні для виведення по трубопроводу за територію об’єкта продуктів забруднення, щоб потім зробити скидання в призначене для цього місце (міські мережі, септик). Каналізація підрозділяється на внутрішню і зовнішню.

Внутрішня каналізація припускає відведення відпрацьованої води з будівлі через стояк по горизонтальному трубопроводу в зовнішню систему. А вже завдяки зовнішньої каналізації стічні води відводяться в місця скидання. За способом виведення вод каналізаційні системи бувають розділовими (дощові води відводяться по одній системі труб, а відпрацьовані побутові або забруднені в процесі виробництва – за іншою) і общесплавной (до очисних споруд всі види вод йдуть по одній мережі). Слід згадати і можливі рішення системи каналізації: герметичні вигрібні ями, септики і так звані ливневки (дощова каналізація).

Пристрій герметичних вигрібних ям – найпростіший спосіб проведення збору відпрацьованих в побуті вод, які потім вивозяться асенізаторами для утилізації. Ще один популярний спосіб індивідуальної очищення стічних вод – обладнання септика (відстійника).

Це рішення каналізації служить для збору і подальшої очистки та знезараження (за допомогою експлуатації очищаючих можливостей грунту, а також аеробних і анаеробних бактерій) та широко застосовується в разі неможливості підключення до центральної мережі каналізації. А для того, щоб уникнути несприятливих впливів атмосферних опадів (розмивання грунту поряд з будівлею, розмоканню фундаменту) влаштовується зливова каналізація (лівневка або дощова каналізація), що включає в себе систему водоприймальних лотків і воронок, за допомогою яких дощова вода збирається, фільтрується і відправляється в зливовий колодязь. Звідти за допомогою спеціального насоса вона скидається в дренаж або інше відведене місце.

Компанія «Газда-сервіс» має багатий досвід проведення повного комплексу робіт з інженерного обладнання систем внутрішньої та зовнішньої каналізації будь-яких рівнів складності, на грунтах будь-яких типів. Ми індивідуально підходимо до розробки концепції системи каналізації кожного об’єкта в м. Тернополі, з’ясовуючи, яке рішення стане оптимальним в даних умовах.

Після узгодження плану робіт і передпроектної документації, бригада кваліфікованих фахівців проводить монтажні та будівельні роботи, прокладаючи каналізацію з використанням самих передових технологій і матеріалів.