Чистка кондиціонерів м.Тернопіль

Кондиціонер – це складний технічний пристрій, використовується для створення оптимальної температури повітря в приміщенні.Кондиціонер здійснює охолодження, вентиляцію, осушення, нагрівання і очищення повітря від пилу.  Від правильного поводження з технікою на пряму залежить її довголіття і безперебійній роботіЗокрема потрібно регулярне сервісне обслуговування, однією з ключових компонентів яких є чищення кондиціонера.При включенні кондиціонера відчуваєте неприємний запах?Справа в тому, що під час роботи кондиціонера у внутрішньому блоці конденсується волога, яка стікає на піддон і послідовно в дренажну трубу (на вулицю).

При вимкненому кондиціонері волога залишається всередині, створюючи комфортне середовище для поширення бактерій і грибків. При включенні спліт-системи, звільняється гримуча суміш, заповнюючи кондиціоновані приміщення. Власник спліт-системи вдихає весь набір бактерій і грибків, які в свою чергу дають не приємний запах, алергію і застуду.

  Забруднений фільтр внутрішнього блоку.

Фильтр который нужно почистить

Электростатический-фильтр-Gree

  Звичайна дрібна сітка розташована під передньою панеллю внутрішнього блоку кондиціонера, призначена для захисту від пилу як власника так і теплообмінника внутрішнього блоку. Забруднений фільтр призводить до зниження продуктивності Кондиціонера.

Вентилятор внутрішнього блоку.

  А також відбувається утворення цвілі в результаті переходу із зимового на літній експлуатаційний сезон на стінках і вентиляторі внутрішнього блоку. У результаті власник який не стежить за кондиціонером регулярно вдихає пил з грибком. Через постійне вдихання спорів може погіршитися самопочуття – поява нежиті, головного болю, депресії і найнебезпечніших хвороб дихальної системи. Забруднення фільтра також призводить до засмічення дренажної системи кондиціонера, що може призвести до скупчення рідини з подальшим протіканням внутрішнього блока кондиціонера . Щоб усунути все це потрібно почистити кондиціонер, а потім провести дезінфекцію фільтра, вентилятора і теплообмінника.
Чистка кондиціонера зовнішнього блоку.

Чистка кондиціонерів Тернопіль

Чистка кондиціонерів Тернопіль

 Якщо дозволити системі накопичувати пух і пил (прекрасний теплоізолятор) на тонких ребрах теплообмінника і закупорити його наглухо, то зниження ефективності роботи кондиціонера вам забезпечено. Старання кондиціонера звільнити надлишок тепла накопичився всередині зовнішнього блоку, призводить до зносу системи і в наслідку до зменшення експлуатаційного часу техніки.

Забруднене теплообмінник зовнішнього блоку знижує працездатність кондиціонера і призводить до перегріву компресора. Датчик температури в зовнішньому блоці (в справному кондиціонері) блокує роботу системи доти поки температура не повернеться в норму. Чи не справність датчика призведе до виходу з ладу компресора.
Витік фреону

Одним з видів частою поломки кондиціонера є витік фреону, який у свою чергу є охолодженням для компресора, в результаті – перегрів і вихід з ладу. Фреон випаровується разом з маслом через нестачу якого компресор може заклинити. У висновку навіть при якісному монтажі є нормована витік фреону 5-9% на рік (віконні та мобільні кондиціонери в цю групу не входять). Сервісна дозаправка фреону через 2-2,5 року.

Як дізнатися чи є витік фреону у Вашому кондиціонері?

Обмерзання вентилів на зовнішньому блоці і випарника у внутрішньому блоці, це перший ознака не хватки фреону.

 

Чистка Кондиціонера Тернопіль

Чистка Кондиціонера Тернопіль

 

Чистка Кондиціонера Тернопіль

Чистка Кондиціонера Тернопіль

 Рекомендований час сервісного обслуговування та чищення кондиціонерів не рідше одного разу на півроку. Чистка кондиціонера з профілактикою, краще проробляти на початку сезону весни або осені, дешевше і фахівців достатньо!

 
       

Перелік робіт :

 •      Візуальний огляд стану зовнішнього та внутрішнього блоку.
 •      Перевірка заземлення і працездатності вентиляторів.
 •      Перевірка працездатності кондиціонера в режимах, відповідних його типом і параметрами.
 •      Перевірка кріплення зовнішнього блоку.
 •      Очищення зовнішнього теплообмінника (конденсатора).
 •      Очищення внутрішнього блоку (випарника).
 •      Очищення крильчатки внутрішнього блоку.
 •      Очищення корпусу внутрішнього блоку.
 •      Очищення фільтрів.
 •      Дезінфекція.
 •      Перевірка тиску в системі.
 •      Дозаправка фреоном (при потребі).
 •      Діагностика наявності кодів помилки (при потребі).
 •      Перевірка температури повітря на виході у внутрішньому блоці кондиціонера. 

Вартість чищення кондиціонера за готівковим розрахунком в м.Тернополі становить 420 грн з дезінфекцією.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email

Телефон

Коротко опишіть характер Вашого замовлення

0