Заявки на Сервіс приймаються за тел:+380689118811

Технічне сервісне обслуговування опалювальної техніки нагадує звичайне страхування, важливість та необхідність якого ми повністю починаємо розуміти тільки після настання страхового випадку. Виникає питання : навіщо в такому  випадку платити зайві гроші? Багато користувачів зарубіжних газових котлів впевнені в їх високій якості. Це дійсно так. Світові лідери виробництва опалювального обладнання , таких як Ferroli, Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Hermann, Beretta, Ariston, Sime, Viessman, , багато років тішать своїх клієнтів продуманими інженерними рішеннями і найвищою якістю виробленої опалювальної техніки. Не треба забути, що вся імпортна опалювальна техніка розроблена для європейських стандартів електропостачання та газопостачання, а вони порядком відрізняються від вітчизняних.  Також негативно впливає відсутність спеціальної підготовки та очищення води в системі опалення, що в свою чергу призводить до утворення відкладень (накипу) в теплообмінних агрегатах котла (теплообмінниках). У більшості випадків, навіть при умовах непрофесійного проектування та недобросовісного монтажу систем опалення, брендова опалювальна техніка вражаюче витримує всі навантаження, не доставляючи особливих труднощів своїм власникам перші два-три роки експлуатації.

ЯКІ РОБОТИ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ В РАМКАХ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

По – перше, щороку, на початку і в кінці опалювального сезону, необхідно  провести  профілактичний огляд, в рамках якого необхідно зробити наступне:

 • огляд технічного стану системи
 • перевірка напруги та частоти струму в системі електропостачання
 • перевірка працездатності пристроїв захисного відключення
 • очищення топочної частини котла і димохідного каналу
 • перевірка технічного стану форсунок
 • наладка функціонування пальника
 • перевірка газопровідной системи на наявність протікань
 • контроль електродів розпалу
 • регулювання тиску в баку розширення
 • контроль роботи циркуляційного насоса і перевірка працездатності зривного клапана
 • настройка та перевірка систем автоматичного захисту котла

 По-друге, у разі наявності незадовільних показників функціонування будь-яких систем обладнання або виходу їх з ладу, обслуговуючої компанією здійснюються ремонтні роботи. І з рештою, клієнт отримує консультації щодо правильної експлуатації опалювального обладнання. З часом з’являються і інші нюанси. Наприклад, коли термін експлуатації котла досягає три-чотирьох років, з’являється необхідність промивки його теплообмінних елементів (теплообмінників). Така сервісна послуга під силу тільки справжнім професіоналам, оскільки вимагає наявності спеціального обладнання та комплектуючих для хімічного очищення теплообмінних елементів …

Дуже важлива частина сервісного обслуговування – перевірка всіх електронних компонентів котла. Технічне обслуговування котлів включає в себе не тільки заміну окремих компонентів котла, промивка теплообмінних елементів і діагностика обладнання. Ефективна і що сама головна економічна робота котла опалення дуже сильно залежить від правильного функціонування всіх електронних вузлів контролю та управління обладнанням. Для здійснення контролю коректної роботи електроніки необхідне спеціалізоване обладнання та відповідне програмне забезпечення, яке можна отримати тільки у виробника відповідної техніки. Це підтвердження того, що монтаж, пусконалагоджувальні роботи, профілактичні роботи, а також ремонт котлів опалення повинні здійснюватися виключно компаніями, що мають відповідні ліцензії та дозволи, а також мають офіційний статус представника компанії  виробника.

Своєчасне виконання вищевказаних регламентних заходів дозволяє в значній мірі знизити вірогідність виникнення аварійних ситуацій та виведення обладнання з строю. Крім того, регулярне технічне обслуговування котлів дозволяє запобігти усіма можливими несправностями та пошкодженнями, тобто, звільняє від необхідності проведення коштовних ремонтних робіт у майбутньому.

Чистка кондиціонерів м.Тернопіль

Кондиціонер – це складний технічний пристрій, використовується для створення оптимальної температури повітря в приміщенні.Кондиціонер здійснює охолодження, вентиляцію, осушення, нагрівання і очищення повітря від пилу.  Від правильного поводження з технікою на пряму залежить її довголіття і безперебійній роботіЗокрема потрібно регулярне сервісне обслуговування, однією з ключових компонентів яких є чищення кондиціонера.При включенні кондиціонера відчуваєте неприємний запах?Справа в тому, що під час роботи кондиціонера у внутрішньому блоці конденсується волога, яка стікає на піддон і послідовно в дренажну трубу (на вулицю).

При вимкненому кондиціонері волога залишається всередині, створюючи комфортне середовище для поширення бактерій і грибків. При включенні спліт-системи, звільняється гримуча суміш, заповнюючи кондиціоновані приміщення. Власник спліт-системи вдихає весь набір бактерій і грибків, які в свою чергу дають не приємний запах, алергію і застуду.

  Забруднений фільтр внутрішнього блоку.

Фильтр который нужно почистить

Электростатический-фильтр-Gree

  Звичайна дрібна сітка розташована під передньою панеллю внутрішнього блоку кондиціонера, призначена для захисту від пилу як власника так і теплообмінника внутрішнього блоку. Забруднений фільтр призводить до зниження продуктивності Кондиціонера.

Вентилятор внутрішнього блоку.

  А також відбувається утворення цвілі в результаті переходу із зимового на літній експлуатаційний сезон на стінках і вентиляторі внутрішнього блоку. У результаті власник який не стежить за кондиціонером регулярно вдихає пил з грибком. Через постійне вдихання спорів може погіршитися самопочуття – поява нежиті, головного болю, депресії і найнебезпечніших хвороб дихальної системи. Забруднення фільтра також призводить до засмічення дренажної системи кондиціонера, що може призвести до скупчення рідини з подальшим протіканням внутрішнього блока кондиціонера . Щоб усунути все це потрібно почистити кондиціонер, а потім провести дезінфекцію фільтра, вентилятора і теплообмінника.
Чистка кондиціонера зовнішнього блоку.

Чистка кондиціонерів Тернопіль

Чистка кондиціонерів Тернопіль

 Якщо дозволити системі накопичувати пух і пил (прекрасний теплоізолятор) на тонких ребрах теплообмінника і закупорити його наглухо, то зниження ефективності роботи кондиціонера вам забезпечено. Старання кондиціонера звільнити надлишок тепла накопичився всередині зовнішнього блоку, призводить до зносу системи і в наслідку до зменшення експлуатаційного часу техніки.

Забруднене теплообмінник зовнішнього блоку знижує працездатність кондиціонера і призводить до перегріву компресора. Датчик температури в зовнішньому блоці (в справному кондиціонері) блокує роботу системи доти поки температура не повернеться в норму. Чи не справність датчика призведе до виходу з ладу компресора.
Витік фреону

Одним з видів частою поломки кондиціонера є витік фреону, який у свою чергу є охолодженням для компресора, в результаті – перегрів і вихід з ладу. Фреон випаровується разом з маслом через нестачу якого компресор може заклинити. У висновку навіть при якісному монтажі є нормована витік фреону 5-9% на рік (віконні та мобільні кондиціонери в цю групу не входять). Сервісна дозаправка фреону через 2-2,5 року.

Як дізнатися чи є витік фреону у Вашому кондиціонері?

Обмерзання вентилів на зовнішньому блоці і випарника у внутрішньому блоці, це перший ознака не хватки фреону.

 

Чистка Кондиціонера Тернопіль

Чистка Кондиціонера Тернопіль

 

Чистка Кондиціонера Тернопіль

Чистка Кондиціонера Тернопіль

 Рекомендований час сервісного обслуговування та чищення кондиціонерів не рідше одного разу на півроку. Чистка кондиціонера з профілактикою, краще проробляти на початку сезону весни або осені, дешевше і фахівців достатньо!

 
       

Перелік робіт :

 •      Візуальний огляд стану зовнішнього та внутрішнього блоку.
 •      Перевірка заземлення і працездатності вентиляторів.
 •      Перевірка працездатності кондиціонера в режимах, відповідних його типом і параметрами.
 •      Перевірка кріплення зовнішнього блоку.
 •      Очищення зовнішнього теплообмінника (конденсатора).
 •      Очищення внутрішнього блоку (випарника).
 •      Очищення крильчатки внутрішнього блоку.
 •      Очищення корпусу внутрішнього блоку.
 •      Очищення фільтрів.
 •      Дезінфекція.
 •      Перевірка тиску в системі.
 •      Дозаправка фреоном (при потребі).
 •      Діагностика наявності кодів помилки (при потребі).
 •      Перевірка температури повітря на виході у внутрішньому блоці кондиціонера. 

Вартість чищення кондиціонера за готівковим розрахунком в м.Тернополі становить 420 грн з дезінфекцією.

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email

  Телефон

  Коротко опишіть характер Вашого замовлення