кондиціонер для обігріву

кондиціонер для обігріву

Кінець жовтня несе похолодання, а тарифи на блакитне пальне зросли на 23,5 відсотки!
Як підтримати вдома таке бажане тепло та, одночасно, зекономити власні гроші?
Cooper&Hunter пропонує найбільш прогресивний, економний та екологічний варіант обігріву для будь-якої оселі – теплові насоси C&H!
Коротко про переваги ТН:
Економічність. Тепловий насос використовує електричну енергію значно ефективніше будь-яких котлів, з максимальним показником A+++.
Широкий спектр застосування. Теплові насоси, незалежно від погодних умов, забезпечать вас теплом як у загородному будинку, так і у звичайній квартирі, а також, при необхідності, й гарячою водою, й теплими полами.
Екологічність. Тепловий насос не тільки заощаджує гроші, але й оберігає здоров’я власників будинку. Прилад не використовує паливо – не утворюються шкідливі окиси типу CO, CO2, NOх, SO2 , PbO2, та інші. Відповідно, на ТЕЦ скорочується витрата газу або вугілля на виробництво електрики. Застосовані у теплових насосах хладогенти, R410A або R32, є озонобезпечними.
Універсальність протягом року. Теплові насоси працюють як на опалення, так і на охолодження. Взимку, даний насос, додатково або повністю, обігріває оселю, а влітку може працювати як звичайний кондиціонер.
Безпека оселі. Сучасні теплові насоси С&H є вибухо- та пожежобезпечними. У приладі відсутні небезпечні гази, відкритий вогонь або забруднюючі повітря елементи. Зупинка ТН не приведе до його поломки, ним можна сміло користуватися після тривалого простою. Також, виключене замерзання рідин у компресорі або інших складових частинах.

0