Замовити розрахунок системи опалення або безкоштовний виїзд спеціаліста для заміру

 тел: +380679289711 +380967402948

ІНДИВІДУАЬНЕ ОПАЛЕННЯ В КВАРТИРАХ ТА БУДИНКАХ

У сучасному світі люди, що проживають в багатоквартирних будинках, все частіше замислюються про те, як зробити у квартирі індивідуальне опалення. У більшості випадку це зумовлено економічними міркуваннями, адже нинішні тарифи досить високі. При автономній системі з’являється можливість знизити суму комунальних платежів. Однак для самостійного забезпечення житла теплом потрібно придбання спеціального обладнання і його установка.

Вибір окремих елементів
Для квартири з індивідуальним опаленням в будь-якому випадку доведеться вибрати складові частини системи забезпечення теплом. Від них багато в чому буде залежати мікроклімат житла. Крім того, необхідно віддати перевагу якійсь певній схемі, завдяки якій здійснюється циркуляція рідини. Безпосередньо перед роботами слід провести якісну теплоізоляцію.

Придбання котла
У наші дні, коли асортимент опалювального обладнання розширився в значній мірі, особливих складнощів з вибором пристрою, як правило, не виникає. Однак тип енергоносія і конструкція можуть сильно відрізнятися, тому міняється і кінцева ціна котла.

При покупці потрібно чітко усвідомлювати, під які потреби набувається опалювальний прилад.
Газові котли в якості палива використовують природний газ. Вони набули найбільшого поширення, так як енергоносій має відносно низьку вартість.
• Рідкопаливні пристрої привертають увагу споживачів в першу чергу повною незалежністю від централізованих систем. В якості палива застосовуються продукти нафтопереробки.
Твердопаливні аналоги – також прекрасний варіант при організації самостійної системи. Основними джерелами енергії є деревні матеріали.
• Електричні прилади досить зручні і відрізняються високою продуктивністю. Однак у той же самий час вони дорогі в експлуатації, адже в нашій країні електрику коштує чималих грошей.

Види радіаторів опалення
З самого початку передбачається, що батареї покликані підтримувати потрібну температуру в приміщенні. Здійснюючи переклад квартири на індивідуальне опалення, слід враховувати, що в умовах українського клімату обігрів потрібен протягом шести місяців .

При виборі радіаторів потрібно орієнтуватися не тільки на естетичні можливості, а й на конструктивні особливості.
• Секційні вироби складаються з окремих сегментів, з’єднаних для підвищення теплової потужності. Дуже часто для ефективності влаштовуються вертикальні канали та ребра.
• Трубчасті конструкції є нерозбірними і включають в себе два горизонтальних колектора, суміщених один з одним за допомогою спеціальних трубок.
• Панельні радіатори зовнішнім виглядом нагадують прямокутні плити, що представляють собою два металевих листа, з’єднаних методом зварювання. Вертикальні канали забезпечують циркуляцію.
• Пластинчасті моделі ще іноді називаються конвекторами. Елементами нагрівання є вигнуті або прямі трубки. На них насаджуються особливі пластини.

0